NUDURA ICF

Nudura ICF tooted sobivad ideaalselt kõiksuguste hoonete ehitamiseks. Kasutades Nudura termoplokk tooteid on võimalik kiiresti ning efektiivselt ehitada näiteks nii elumaju, kortermaju, ärihooneid kui ka haridusasutusi või isegi haiglaid. Kasutades oma hoone ehitusel NUDURA plokksüsteemi, vähendades töödel kulusid nii ajaliselt kui ka rahaliselt ning panustad looduse säästmisse ja arhitektuuri arengusse.

Scandkomi poolt põhitootena pakutav Nudura XR35 plokk tagab tänu oma 102mm paksustele EPS paneelidele U-arvu 0,16. XR35 on standardina saadaval 203mm paksuse betoonisüdamikuga. Lisaks on saadaval laiendid, mis sisestatakse ploki sisse ühe paneeli külge, muutes U-arvu veelgi madalamaks, rikkumata seejuures NUDURA süsteemi teisi omadusi. Kruvikinnitusribad asuvad sügavusel 16mm EPS paneelide välispinna all. Nende asukohad on tähistatud teemantikujulise mustriga, mis teeb sise- või välistööde tegemise kiireks ja lihtsaks.

Meie tooted tagavad teie ehitisele maksimaalse energiasäästlikuse, suurepärase tugevuse ning tervisliku töö- ja elukeskkonna! Lisaks vajab tänu Nudura omadustele hoone oma eluaja jooksul vähem hooldus- ning remonditöid, vähendades seeläbi ka jooksvaid kulutusi.

Kõik Nudura plokid kasutavad patenteeritud DURAFOLD, DURAMAX ning DURALOK tehnoloogiaid. Lisaks tagab Nudura universaalne kuju, mis lubab plokke, sealhulgas ka nurki paigaldada neid mistahespidi ümber pöörates võrreldamatu mugavuse ning kvaliteedi.

Tooteomadused

Variatsioonid