Nudura tooted

Nudura termoplokk-süsteem annab arhitektidele, ehitajatele ning majaomanikele vabaduse ja paindlikkuse rajada hooneid täpselt selliselt, nagu soovitakse. Nudura tooted annavad sulle võimaluse ehitada oma hoone energiasäästlikumalt, jätkusuutlikumalt ning mugavamalt, kui see teiste süsteemide ning materjalidega võimalik oleks. Meie termoplokk süsteemiga saad ehitada oma unistuste maja kiiresti ning sujuvalt!

Nudura  tootesarjas on saadaval lahendused kõiksuguste ehitiste tarbeks!

Termoplokid

Nudura ICF

Ehita kiirelt, efektiivselt ja säästlikult Nudura ICF seeria termoplokk süsteemiga! Plokid tagavad teile lihtsa ehitusprotsessi ning annavad kindluse, et hoone valmib täpselt sellisena, nagu vaja!

Nudura PLUS+

Nudura PLUS+ seeria termoplokk süsteem annab võimaluse ehitada oma hoone veelgi energiasäästlikumalt tänu tavalisest paksemale soojustuskihile ning võimalusele lisada plokile veel rohkem lisasoojustust.

Nudura ONE

Naudi vähendatud aja- ja tööjõukulu ühelt poolt soojustatud ning teiselt poolt peale valamist eemaldatava vineerplaadiga Nudura ONE seeriaga, mis laseb sul mugavalt ehitada paljastatud betoonseinu.

Integrated soojustusvahendid

NUDURA pakub lisaks ehitusplokkidele ka soojustusmaterjale põrandatele, seintele ning lagedele, mis on koondatud INTEGRATED seeria nime alla. Kõik tooted on sarnaselt plokkidele äärmiselt lihtsalt paigaldatavad ning energiasäästlikud.

Homega

HOMEGA® on hea lahendus vanadele soojustamata seintele ning põrandatele näiteks keldrites, garaažides või suvilates.

Hydrofoam

HYDROFOAM® on tihedast EPS materjalist soojustusplaat, mis muudab põrandakütte paigalduse kiireks ning lihtsaks

Thermofoam

THERMOFOAM® põrandasoojustus on lihtsalt paigaldatav soojustuslahendus sinu ehitus- ning remonditöödeks!

Teised tooted

Klaaskiud armatuur

Klaaskiust armatuurvardad on alternatiiv terasest armatuurile, mis tagab tugeva ja vastupidava betoonseina. Klaaskiud armatuuri on lihtne ladustada ning kasutada.